TR / EN

Hakkımızda

nedir?

I.D.F. İstanbul'un ilk ve tek uluslararası “Doğaçlama Dans Festivali” olma unvanına sahiptir. Çeşitli paydaşlar için bir platform oluşturur; yerel ve uluslararası sanatçılardan, meraklılara ve öğrencilere kadar geniş hedef kitlesine etkinlik modelleri sunar.

nasıl?

I.D.F. yerel ve uluslararası birden fazla sponsor ve sanatçı ile işbirliği yapar. Büyüleyici ve eğitici bir program oluşturarak, paydaşlarının kişisel ve toplumsal anlamda buluşmasına, keşfetmesine ve tanımlamasına olanak tanır. Bu nedenle festival sadece bir etkinlik olarak değil, dahil olan herkes tarafından paylaşılan bir deneyim olarak var olur.

neden?

I.D.F. zihnin ve bedenin özgürlüğüne inanır. Özgürlükçü ve eşitlikçi yaklaşımın olduğu bir ortamda var olabilir. Her türlü utanç ve önyargı kaynağını silen I.D.F. kişinin kendini yeniden tanımlayabileceği güvenli bir alan yaratmayı ve hareketin gücüyle yeni düşünme biçimleri öğretmeyi amaçlar.

Bize Katılın

Festival hakkında tüm haberleri ilk duyan siz olun.
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Giriş yap
Hala üye değil misin? Hemen üye ol!
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram